Vēl pāris dienas nodevāmies dabas apskatīšanai, sauļošanās priekiem, un brīvajos brīžos es atradu laiku darbam pie datora. Taču steidzami tuvojās laiks atgriezties mājās. Šajās nedēļās piedzīvotais raksturojams kā tīra ekstāze. Noteikti esmu izmainījies kā cilvēks. Esmu devies vairākos ceļojumos un man tas patīk, tas man sagādā baudu pēc garajām nostrādātajām dienām Latvijā. Naudas tērēšana ceļojumiem ir tā vērta, kā arī daudz strādājot, es apmierinu vienu no savām vēlmēm – ceļot. Kad esmu atpūties un savācis spēkus, man ir pastiprināta vēlme atgriezties mājās un turpināt strādāt. Vēlos sastādīt sarakstu ar lieliem mērķiem, veicamajiem darbiem un ķerties klāt pie to paveikšanas. Nauda dzīvē nenodrošina laimi, bet tā noteikti var novest mani pie iespējām un situācijām, kurās tālāk laimi spēšu atrast pats. Atvadījāmies no draugiem un iepazītajām meitenēm un devāmies tālāk uz Gold Coast.
Esam ieradušies Austrālijas ballīšu pilsētā numur viens – Gold Coast. Jau nostāstos dzirdēts, ka vietējie cilvēki dienas pavada tikai sērfojot un ballējoties.

MrX Blogger. Blogs. Gold Coast

Vai vēlaties zināt, kāpēc esmu Gold Coastā? Pirmkārt, jau tāpēc, ka šeit ir perfekti laika apstākļi, perfekta okeāna pludmale un perfektas brūni nosauļojušās austrāliešu meitenes. Otrkārt, ir arī pavisam praktisks iemesls – man šeit dzīvo brālēns ar ģimeni. Pie viņiem varu paciemoties vairākas dienas un viņi man neapniks.
Ierodoties pie viņiem mājās, pirmo reizi ieguvu īsto Austrāliešu mūžīgo hipiju fīlingu. Plaša māja, atsevišķs ledusskapis alus kastēm, sērfa dēļi pagalmā – pasaulē lielākais čils var sākties! Pirmo vakaru pavadījām dzerot alu uz terases, skatoties saulrietu, runājot par dzīves vieglo pusi. Ir interesanti sarunāties ar cilvēkiem, kuriem vienmēr viss ir labi, viss ir nodrošināts, ir silti. Šī ir ģimene, kur pār visu valda mīlestība un saticība. Diez vai latvietis “parastais” pat noticētu ka tā ir īstenība, nevis uzspēlētība. Pavadot ar viņiem pietiekoši daudz laiku, varu apgalvot, ka tā tiešām ir. Mans secinājums – labi apstākļi un pārticība patiešām ir pozitīvi faktori, kas palīdz cilvēkiem būt laimīgiem. Vēl vairāk nosakņojās mana vēlme dzīvē izsisties, nopelnīt pietiekoši daudz naudas, lai arī es varētu nākotnē nodrošināt sev un savai ģimenei bezrūpīgu vidi, iespējas un laimi.
Arī turpmākās dienas pagāja līdzīgi. Pa dienu devāmies sērfot, vakaros ēdām restorānos, un saulrietus vērojām uz terases, laiku kavējot patīkamās sarunās par jautriem piedzīvojumiem.

Komentēt

Notify of
avatar